Tady mám svý lidi. Tady bojuju. Tady lítám s velrybou. Tady zachraňuju svět.
Tady jsem ponožkově neviditelná. Tady se znám s vlídným muzikantem.

málo střihu

22. září 2010 v 15:32 | spáč |  za zavřenýma očima
Můj milý Šíleníčku, ne že by se mi poslední dobou nic nezdálo, akorát si toho pro nedostatek pospacího času nestíhám nic zakreslovat. Nemám tedy, z jakých obrázků kreslit krom těch, co mám v hlavě. Jeden z nejnechápavějších se tento.

Výhled na město z nějaké vysoké stavby, je to otevřený prostor, zahrada možná a má na vyhlížecím okraji známý dalekohled na mince. Já tam nejsem. Nevidím to ale vím že tam tohle je. Objevuji se jako malá postavička a někdo mě chytá za kapuci aby mě hodil jako minci do toho dalekohledu jako poplatek za výhled na Něco. Vidím jak je to vevnitř strašně velké a Mincím jako jsem já (tak se říká lidem, jako jsem byla já, co nás tam házej) je tam vystavěnej hotovej aquapark bez vody. Jedu po tobogánu pro Mincovní skřítky a na klíně si hlídám něco pokladového. Užívám si tu cestu a žasnu nad přesností každého šroubku. Vidím, že na klíně nemám zlato ani šperk, ale děcko. Je skřítkovitě otrhaně oblečené a dívá se na mě jako na velkou ségru....

střih

Z dalších snů jsem ještě před chvilkou měla před očima obrazy...Jeden... Ten je jednoduchý, zachraňuju koťátka. Opět chlupatá bezbranná stvoření. Jsou u nás na zahrádce u domu, který musím opouštět a já si běžím pro foťák tolik moc známým interiérem. Už jsou na ulici. Vše.


střih

Poslední si nepamatuju, Šíleníčku, neměl bys být na počítači, ale v mojí hlavě...

střihy a obrázky, Šíleníčku jenom Tvoje stejně jako i tvůj Spáč...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama